HOWSTODAY: Partenerul dvs. de încredere pentru îmbunătățirea locuinței

Ora postării: 2023-07-18

PULUOMIS Partenerul dvs. de încredere pentru îmbunătățirea locuinței1

Fondată în 1996, Ningbo YUSING Group este o întreprindere națională de înaltă tehnologie deținută în totalitate, situată în orașul Jiangshan, districtul Yinzhou, Ningbo, Zhejiang.Cu peste 1.200 de angajați și o fabrică auto-construită care acoperă o suprafață de 78.000 de metri pătrați, este în prezent unul dintre cei mai mari producători de iluminat și electricitate din industrie.Compania noastră integrează cercetare și dezvoltare, fabricarea matrițelor, producția, prelucrarea pieselor, asamblarea și vânzările.Am introdus linii de producție complet automatizate și echipamente de testare a calității produselor pentru a asigura funcționarea perfectă a produselor noastre de-a lungul lanțului de aprovizionare și pentru a oferi servicii unice clienților globali.
Cu tehnologie puternică de ultimă oră, design rafinat, măiestrie remarcabilă, calitate excelentă și echipă profesionistă, produsele noastre au devenit prima alegere a unor clienți de marcă, supermarketuri, lanțuri de magazine, locuri publice, decorațiuni interioare și exterioare etc.
În prezent, echipa YUSING Group are o perspectivă internațională și este ghidată de obiectivul strategic „One Belt, One Road” pentru a satisface căutarea oamenilor pentru un stil de viață minunat și sănătos.Ne angajăm să servim societatea și să construim un brand național prin eforturi neîntrerupte.

PULUOMIS Partenerul dvs. de încredere pentru îmbunătățirea locuinței8

Ningbo Howstoday Imp.&Exp.Co, Ltd.Este o filială a grupului Ningbo Yusing care a fost înființată în 1996. Suntem dedicați în domeniul electrocasnicelor și produselor electronice de larg consum, angajându-ne să oferim clienților noștri produse de înaltă calitate, inovatoare și fiabile.

Pentru a servi cel mai bine nevoilor diverșilor clienți din întreaga lume, am înființat o serie de facilități interne de bază, inclusiv centrul SCM, centrul de cercetare și dezvoltare, laboratoarele interne, precum și companiile independente de inspecție terțe cunoscute care ne permit să menținem vitalitate în proiectarea și dezvoltarea produselor, asigurarea și controlul calității și inovația tehnologică.

Compania noastră acordă o mare importanță managementului calității și protecției mediului și a obținut mai multe audituri și certificări, cum ar fi BSCI, ISO9001, ISO14001, ISO45001 și CE, RoHS, Erp, FCC, UL, SAA, etc... care dovedesc strictul nostru conformitatea cu standardele internaționale relevante, specificațiile și standardele de siguranță.

Ca o companie în continuă evoluție și creștere, ne angajăm întotdeauna să oferim clienților noștri produse și servicii excelente.Echipa noastră se străduiește în mod continuu să inoveze și să urmărească excelența tehnică și satisfacția clienților.

La HOWSTODAY, ne angajăm să vă oferim servicii și produse de cea mai înaltă calitate.Echipa noastră lucrează neobosit pentru a se asigura că fiecare client primește un serviciu excepțional pentru clienți și este complet mulțumit de achiziția lor.Puteți avea încredere în noi pentru a vă oferi excelență în toate aspectele afacerii dumneavoastră.Vă așteptăm să ne contactați pentru orice întrebări sau pentru a discuta posibilitățile de parteneriat!

1. Sunteți producător sau comerciant?

Suntem o companie de producție și comercializare cu peste 26 de ani de experiență și resurse bogate.Fabrica noastră este situată în Ningbo, acoperind 780.000 de metri pătrați.Avem mulți furnizori de încredere și calificați.Pe baza liniei noastre de produse existente, integrăm resurse în cea mai mare măsură, astfel încât să oferim clienților cea mai bună calitate și servicii fără griji.

2. Luați comenzi OEM/ODM?

Da, avem o echipă puternică de dezvoltare pentru a furniza servicii OEM/ODM.

3. Care sunt condițiile dvs. de plată?

Solicităm în principal TT, LC și cont deschis.Alte termene de plată sunt, de asemenea, negociabile dacă aveți nevoi speciale.

4. Care sunt principalele tale piețe de vânzare?

Produsele noastre au fost exportate în peste 100 de țări și regiuni, cum ar fi Europa, Australia, America de Nord, America de Sud, Orientul Mijlociu etc. Și am câștigat încredere și bună reputație în întreaga lume.

5. Aveți certificate și raport de testare pentru produsele dvs.?

Toate produsele noastre au certificare CE, iar unele au CB, ETL, UL, ROHS, CCC, REACH pentru a îndeplini standardele diferitelor regiuni.De asemenea, am trecut de auditul de certificare a sistemului de management al calității ISO9001 și BSCI.Dacă aveți alte nevoi, vă rugăm să ne contactați.

6.Ce culori puteți personaliza?

Toate culorile specifice pot fi personalizate în funcție de cerințele dumneavoastră.Simțiți-vă liber să faceți cererea.

7. Putem obține sprijin în consecință dacă avem propria noastră poziție pe piață?

Da, vă vom sprijini 100% pentru a vă ajuta să vă adaptați poziției pe piață.Vă rugăm să ne informați cu privire la detaliile privind nevoile pieței dvs., avem o echipă de vânzări experimentată și profesionistă, împreună cu o echipă puternică de cercetare și dezvoltare, pentru a personaliza cea mai bună soluție pentru dvs.

8. Oferiți cataloage și mostre?Cum le pot obține?

Da, oferim cataloage electronice și mostre.Trimiteți-ne o întrebare și contactați grupul nostru de vânzări, acesta vă va trimite cataloagele sau mostrele pe care le solicitați.

9.Cum vă putem contacta?

Contact us anytime by sending email to sales1@puluomis-life.com or fill the Inquiry form, our professional sales group will get to you within 12 working hours.

10. Care este timpul dumneavoastră de livrare?

În mod normal, timpul de livrare este de aproximativ 40-60 de zile.Timpul specific de livrare depinde de categoria specifică.

11.De ce să alegeți HOWSTODAY?

• HOWSTODAY este un departament cuprinzător al grupului YUSING, avem peste 26 de ani de experiență în export.
• HOWSTODAY este angajat în toate tipurile de produse ale YUSING Group, cu o linie extinsă de produse, este un furnizor profesionist de soluții pentru acasă.
• Am investit o sumă mare în cercetare și dezvoltare în fiecare an, concentrându-se pe modernizarea și inovarea noilor tehnologii.
• Cu un management orientat către client, echipa profesionistă se angajează să ofere clienților cel mai perfect serviciu.

Ne angajăm să vă ajutăm să vă creați o viață ideală.Așteptăm cu nerăbdare cooperarea noastră, suntem pregătiți pentru dvs.


  • Anterior:
  • Următorul:
  • Lasa mesajul tau:

    Scrie mesajul tău aici și trimite-l nouă.